PLACÓWKA OŚWIATOWA

STAROSTWA POWIATOWEGO W SIERADZU

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Tysiąclecia 3

98-200 Sieradz

tel. 43 822 79 42

mdk@cezsieradz.com.pl

CZTERY PORY ROKU.

WIDOWISKO, które przedstawione zostało szerokiej publiczności w dniu 7 lutego 2019 r. w sali C Starostwa Powiatowego w Sieradzu oparte zostało na kanwie książki Janiny Porazińskiej "O dwunastu miesiącach" przygotowały dzieci i młodzież kół tanecznych ZPWP w Sieradzu pod kierunkiem Pani mgr Beaty Toboły. 

 

Barwna i pełna ekspresji opowieść o ludzkiej życzliwości, o tym, że dobro jest zawsze najcenniejsze była połączeniem sztuk tanecznej i teatralnej a także muzycznej. Reżyser - Pani Beata Toboła realizuje w ramach innowacji pedagogicznych formy, które "prowokują" dzieci do aktywności w kilku obszarach dziecin sztuki. Uczymy tym samym dzieci nie tylko pracowitości i systematyczności, ale także ważnej w życiu codziennym sztuki AUTOPREZENTACJI, umiejętności panowania nad stresem związanym z publicznym wystąpieniem...
Dzieci spisały się na medal, rodzice - mamy nadzieję - szczęśliwi, że ich pociechy tak pożytecznie spędzają swój wolny od nauki czas... 
Gratulujemy wszystkim wspaniałego występu! 

Swą obecnością zaszczycili nas Goście - Pan Mariusz Bądzior - Starosta Sieradzki, Pani Kazimiera Gotkowicz - Wicestarosta Sieradzki. Dziękujemy za Waszą obecność. 

Zdjęcia z tego pięknego wydarzenia zawdzięczamy Panu Tomaszowi Oszczędzie. Dziękujemy za tę pracę i możliwość ich udostępnienia. 

 

08 lutego 2019